ZADZWOŃ MENU DOJAZD

• O NAS •

HARDA HOUSE

Zanim Zakopane zostało doskonałym zimowym kurortem, pełniło rolę kopalni minerałów. To tutaj wydobywano z ziemi i położonych w okolicach jaskiń rudy metali, sole mineralne i cenne kruszce.

Nie tylko doskonałe położenie, lasy i stoki, ale także unikalne właściwości tatrzańskich skał i wnętrz jaskiń sprawiają obecnie, że jest to ciągle miejsce sprzyjające wypoczynkowi i regeneracji. Tatrzańskie jaskinie obfitują w drogocenne dla zdrowia człowieka minerały i sole, a górska, pełna minerałów gleba rodzi zdrowe rośliny i zioła.

HARDA HOUSE to butikowy obiekt, który swoją nazwę wziął od Jaskini Hardej, zainspirowany pięknem i siłą skalnych jaskiń tatrzańskich i bogactwem minerałów z nich pochodzących.

Nasze wnętrza ozdobione są lokalnym kamieniem, SPA wykorzystuje moc minerałów i lokalnych soli, a kuchnia serwuje najlepsze górskie śniadania z dodatkiem ziół zbieranych wyłącznie w górskich rejonach, dlatego HARDA HOUSE jest unikalną przestrzenią wyciszenia i relaksu.

 

Harda House to butikowy aparthotel trochę na uboczu, ale ciągle w Zakopanem - odległość od zgiełku turystycznych kurortów jest ważna dla tych, którzy chcą się wyciszyć i naprawdę odpocząć.

Miejsce jest nadal elementem miasta, ale w bezpiecznej odległości, dla tych, którzy szukają przestrzeni i bliższego kontaktu z naturą – z widokiem na góry, położone blisko potoku.

Atrakcyjny wystrój, możliwość zrelaksowania się w przestrzeniach wspólnych obiektu i kameralna, spokojna atmosfera przyciągają osoby świadome swoich potrzeb i szukające podczas wyjazdu czegoś więcej, niż tradycyjny spacer Krupówkami.

• STREFA #DOBREGOSNU •

#dobregosnu

Apartamenty których nazwy inspirowane są minerałami występującymi w naszych górskich terenach zostały wyposażone w hipoalergiczne kołdry i poduszki oraz poszewki ze 100% bawełny, kotary typu black-out, lampy solne, które korzystni wpływają na zdrowie i poprawiają jakość snu, generatory białego szumu ułatwiające relaks i zasypiania.

Biały szum pozytywnie wpływa również na relacje międzyludzkie i koncentrację. Generator daje możliwość wyboru pięciu odprężających dźwięków oraz czasowe ustawianie dźwięku.

• STREFA #SPA •

#SPA

Grota solna ze spływająca solanką z wierzbowych witek z modrzewiowymi leżankami da wyciszenie i relaks po długich spacerach zakopiańskimi szlakami.

WIĘCEJ O STREFIE SPA

• STREFA #CHILL •

#CHILL

Holistyczne miejsce inspirowane energią natury. To miejsce naładowane pozytywną energią i dobrymi relacjami międzyludzkimi. To również miejsce sprzyjające wyciszeniu i medytacji wyposażone w orgonity, inaczej odpromienniki które niwelują niekorzystny wpływ otaczającej nas energii pochodzącej z urządzeń elektronicznych.

Just enjoy!

• STREFA #BUSSINES •

#BUSSINES

Wygodne, ciche miejsce do pracy lub lektury z biblioteczką wyposażoną w świetne wydania dotyczące Zakopanego – również te archiwalne.

• STREFA #GASTRO •

#GASTRO

Klimatyczna przestrzeń w podziemiu inspirowana prawdziwą jaskinią, z naturalnym mchem na ścianach oraz dającym nastrój kminkiem. Przestrzeń w której serwujemy witalne śniadania oparte na ziołach, minerałach i lokalnych produktach oraz zamawiane obiadokolacje.

WIĘCEJ O STREFIE GASTRO